top of page

POLISH TRANSLATION

Pakiety zajęć:

Klub matematyczny to zajęcia grupowe, max do 15 uczniów, w podobnej grupie wiekowej.

Wyróżniamy dwa typy zajęć grupowych:

  • Grupy ogólno-matematyczne: zajęcia matematyczne dostosowane do grupy wiekowej, mające na celu uzupełnienie i rozszerzenie wiedzy matematycznej podczas zajęć ogólnych. Tematy tych zajęć są z góry ustalone.

  • Grupy przygotowawcze do testów: mają na celu ogólną powtórkę do GCSE/SAT’s z tematami z góry wybranymi przez nauczyciela w oparciu o znajomość i wymagania w/w egzaminów. Głownie to grupy szkolne yr 5 &6 (SAT’s) oraz 10&11 (GCSE).

 

Zajęcia indywidualne są dostosowane do potrzeb konkretnego ucznia. Lekcje są prowadzone 1:1 z indywidualnym planem nauczania.

Wyróżniamy dwa typy zajęć indywidualnych:

  • Powtórka do testów: przygotowanie do egzaminów GCSE (głownie yr10&11), lub SAT’s (yr4&5)

  • Doraźna pomoc: uzupełnianie wiedzy i rozszerzanie jej równolegle do toku nauczania w szkole (KS2, 3 &4)

 

Przygotowanie do zajęć:

Wszystkie materiały drukowane, przybory, papier do pisania, izometryczny czy transparentny dziecko dostanie bez dodatkowych opłat.

Posiadam na wypożyczenie książki do powtórek, gry edukacyjne, przybory matematyczne.

Przy wyborze zajęć GCSE, dobrze widziane jest posiadanie własnego kalkulatora naukowego np.: Casio.

 

Opłaty:

Zajęcia należy opłacić z góry za okres „half term”, czyli 7-8 zajęć.

Płatność gotówką, Revoultem lub przelewem na konto.

 

Jeśli zajęcia nie odbędą się z naszego powodu, Edu Plus zaproponuje odbycie ich w innym terminie lub przeniesie balans na kolejny miesiąc. Opłaty w razie nieodbytych zajęć z winy ucznia nie są zwrotne. Edu Plus zastrzega sobie prawo odstąpienia od tej reguły tylko w wyjątkowych warunkach.

 

Zniżki są ustalane indywidualnie, w zależności od wybranego pakietu zajęć, osób w grupie lub członków rodziny. Zniżka rodzinna dotyczy wszystkich członków rodziny, niekoniecznie uczęszczających na te same zajęcia.

 

Każda umowa z rodzicami jest ustalona na odgórnych zasadach, jednakże zastrzegam sobie prawo do ich zmian. Do każdego dziecka i jego sytuacji podchodzę indywidualnie.

Exam
Teacher and Pupil
Working on Math Problems
Home schooling
School Student
Homework

EDU PLUS CLUB: 077 64 888 188 -  MATHS CLUB/ 1:1 TUITIONS -  WISBECH, KINGS' LYNN, MARCH, GUYHIRN, WALTON, LEVERINGTON, WISBECH ST. MARY,TYDD ST GILES, TYDD GOTE, WALPOLE ST PETER, TILNEY ST LAWRENCS, MARSHLAND ST JAMES, OUTWELL, UPWELL, THREE HOLES, CHRISTCHURCH, COLDHAM, FRIDAY BRIDGE, MURROW, PARSON DROVE, SUTTON ST EDMUND, SUTTON ST JAMES, LONG SUTTON,

bottom of page